close
تبلیغات در اینترنت
رزرو هتل

 

باغ پرندگان اصفهان - سامانه رزرواسیون مهر

 

باغ پرندگان مکانی است که امکانات ويژه ای جهت زندگی هر پرنده تقريبآ مطابق با محيط زيست طبيعی آن پرنده اختصاص داده شده است .
اين باغ افزون بر داشتن جازبه های تفريحی واجد واحدهای آموزشی علمی و تحقيقاتی نيز می باشد و به لحاظ اينكه گونه های بسيار زيادی از پرندگان در اين باغ نگهداری می شود ، می توان قابليت و بهره وريهای آموزشی آنرا بعنوان يك هدف اصلی تلقی نمود .
باغ پرندگان فعاليت خود را در مرداد ماه 1375 آغاز كرده است . اين باغ با مساحتی بالغ بر 55000 مترمربع يكی از جاذبه های تفريحی شهر اصفهان است . اين مجموعه كه بخشی از پارك جنگلی ناژوان و رودخانه زاينده رود است از معدود باغهای پرندگان در خاورميانه می باشد . مساحت داخلی زير توری باغ 17000 مترمربع و مساحت توری كه بر روی 16 ستون متحرك به ارتفاع حداكثر 32 متر قرار گرفته است 40000 مترمربع است . اين باغ توسط شهرداری اصفهان احداث شده است و اكنون تحت مديريت طرح ساماندهی ناژوان و صفه اداره می شود . باغ پرندگان مکانی است که امکانات ويژه ای جهت زندگی هر پرنده تقريبا مطابق با محيط زيست طبيعی آن پرنده اختصاص داده شده است . از جمله اين امکانات موارد زير را ميتوان نام برد : برکه ها - صخره - قفس های شيشه ای - قفسهای آهنی و فضای سبز جنگلی .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد باغ پرندگان اصفهان اینجا کلیک نمائید .


+ نوشته شده در پنجشنبه 16 شهريور 1391ساعت 14:2 توسط سامانه رزرواسیون مهر | | تعداد بازدید : 88
عناوين آخرين مطالب ارسالي
» شکوه اردیبهشتی در ایران
» قلعه بابک شهر کلیبر
» بازارهای مشهد شهر مشهد
» حمام قجر شهر قزوین
» غار کتله خور شهر خدابنده
» باغ گلها شهر اصفهان
» مسجد علیقلی خان شهر اصفهان
» عمارت ائل گلی شهر تبریز
» کاخ چایخوران شهر چالوس
» پارك جنگلی جوارم شهر قائم شهر
صفحات دیگر