close
تبلیغات در اینترنت
رزرو هتل

 

خانه وینچستر - سامانه رزرواسیون مهر

 

اين عمارت ويکتوريائی که در سن خوزه آمريکا قرار دارد شهرت بی نظير خود را مديون رموز جالب و چيزهاي عجيب وغريبيی است که در معماری آن وجود دارد . اين عمارت در طول 38 سال با نظارت سارا وينچستر که بيوه ی ثروتمند آقای وينچستر رايفل است ساخته شد  .
 در ساخت خانه تزيينات عجيبی اعمال شده مثل درها و پنجره ها که به يک ديوار خالی باز می‌شد ، ‌ اتاقهای مخفی ، تعداد بيشماری بخاری ،  راه پله هايی که به هيچ جا ختم نميشد يا درهايی که به يک مسير انحرافی منتهی می‌شد و تعداد زيادی از دالانهای اسرارآميز و يا مثلاً استفاده از عدد 13 برای تعداد شمع دانها ، ‌ رديف های درختان ، ‌تعداد پنجره های حمام  و . . .
سارا به دليل اعتقادی که به اشباح کاخ داشت ، هيچگاه بيشتر از يک شب در يک اتاق نمی خوابيد و هر شب بصورت تصادفی يکی از اتاق خوابها را برای استراحت انتخاب می‌کرد و از نيمه شب تا ساعت دو بامداد با ارواح گفتگو ميکرد !
از وقتی در این عمارت عجيب و باورنکردنی که محل توريستی است به روی عموم باز شد ، شکايت‌ها‌ی مداومی ‌وجود داشت که حکايت از اتفاقات عجيب و غريب داشت . حتی اگر توريستها به ارواح اعتقاد نداشته باشند اين مکان به خاطر کثرت و تنوع زياد در اينگونه ادعاها آنها را متحير خواهد کرد .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد خانه ارواح اینجا کلیک نمائید .
 
+ نوشته شده در پنجشنبه 30 شهريور 1391ساعت 10:0 توسط سامانه رزرواسیون مهر | | تعداد بازدید : 138
عناوين آخرين مطالب ارسالي
» شکوه اردیبهشتی در ایران
» قلعه بابک شهر کلیبر
» بازارهای مشهد شهر مشهد
» حمام قجر شهر قزوین
» غار کتله خور شهر خدابنده
» باغ گلها شهر اصفهان
» مسجد علیقلی خان شهر اصفهان
» عمارت ائل گلی شهر تبریز
» کاخ چایخوران شهر چالوس
» پارك جنگلی جوارم شهر قائم شهر
صفحات دیگر